• Service
  • Over ons
  • Leden
  • Vacatures
  • Contact
Duurzaamnieuws
  • Home
  • Nieuws
  • Kort nieuws
  • Inzicht
  • Opinie
  • Klimaat
  • Economie
  • Vakantie
  • Corona
  • Kantelpunten
  • Zoek
  • Menu Menu

Nieuw fonds voor groen beleggen in duurzame energieprojecten

10 december 2018|doorredactie

energie transitie fonds

Het Energie Transitiefonds is een nieuw fonds dat investeert in ondernemingen voor productie, distributie, exploitatie en opslag van duurzame energie. Het fonds maakt impact met technieken en ontwikkelingen die voor het bestaande Groenfonds Regionaal Duurzaam uitgesloten zijn. Participeren in het Energie Transitiefonds kan vanaf € 1.030,- met een verwacht rendement van 6 tot 7%.

Harde en meetbare resultaten

De eerste investeringen bestaan uit een indirect belang in groene energieleverancier Greenchoice en werkkapitaal voor partner OrangeGas voor grootschalige uitrol van groengastankstations in Nederland, Duitsland en Zweden. Meewind, beheerder van het fonds, stuurt bij alle investeringen op harde en meetbare resultaten. De investeringen dienen concreet CO2 te besparen én rendement voor de belegger te realiseren.

Voornamelijk optimisme

Meewind is al sinds 2006 actief in de verduurzaming van energieproductie. Het bedrijf creëert waarde voor beleggers en voor de wereld. Willem Smelik, bestuurder Meewind: “Er is een nieuwe groep duurzame beleggers; ze worden niet geleid door plichtsbesef of schuldgevoel, maar door de kansen die schone energie, digitalisering en innovatie bieden. Een beweging die je wereldwijd ziet: We nemen afscheid van een fossiel-gedreven economie en omarmen niet alleen een mooiere, maar ook een betere wereld. Ook economisch. Dat optimisme is de basis van onze ambitie.”

Meewind is beheerder van beleggingsfondsen in duurzame energie. Het streeft naar 100% duurzame energie en investeert in groene, rendabele projecten, waarmee waarde wordt gecreëerd wordt voor beleggers en de wereld. Het bedrijf financiert en realiseert samen met participanten duurzameenergieprojecten.

speedcomfort radiatorventilator

Lees meer over het Energie Transitiefonds.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

duurzaam nieuws en duurzame informatie op mastodon
  • Delen op Facebook
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
Goed dat je Duurzaamnieuws leest. Hier vind je breed inzicht in actuele ontwikkelingen rond duurzaamheid, klimaat en veiligheid. Dat bieden we onafhankelijk, zonder subsidies, overheidssteun of rijke aandeelhouders, maar vooral met hulp van bijdragen van onze lezers. We willen zo lang mogelijk onze informatie gratis aanbieden en voor iedereen toegankelijk houden, omdat het zo belangrijk is dat iedereen meedoet aan de omslag naar duurzaamheid en daar goed en eerlijk over geïnformeerd is.

Dit is een belangrijke tijd, waarin we de richting van de toekomst bepalen. Krijgen we klimaatverandering en de pandemie onder controle? Kunnen we onze veiligheid in stand houden? Nemen we de juiste maatregelen, ook voor een eerlijker samenleving? Als je kunt, is dit een mooi moment om ons te helpen. Steun ons als lid of donateur. Dank je wel.

Hier kun je lid worden.
En hier kun je doneren.



Wil je ons liever eerst een tijdje volgen? Meld je dan hier aan voor de gratis nieuwsbrief.

Alvast bedankt - en blijf veilig en gezond!
Team Duurzaamnieuws

Nieuws

  • echte ongemakkelijke waarheid ipcc Syntheserapport IPCC: laatste kans om klimaat te redden20 maart 2023 - 17:12
  • Elektrische bus van VDL Recht op bereikbaarheid voor elke Nederlander, vindt kabinet19 maart 2023 - 13:51
  • Peter van Vliet Duurzaam De Week Door – 1118 maart 2023 - 12:43
  • vogelziekte plasticose Zeevogels ziek van plastic: plasticose12 maart 2023 - 10:45
  • PBL verkenning 2023 Ruimtelijke verkenning 2023: toekomst vraagt scherpe keuzes en samenhang van kabinet8 maart 2023 - 22:30

Inzicht

  • agro industrieZorgen groene subsidies voor meer protectionisme?19 maart 2023 - 14:19
  • plastic afval Wat kan ik daar nu aan doen?11 maart 2023 - 10:16
  • links rechts politiekPeilingen voor de Tweede Kamer: zet de BBB factor ook door in Den Haag?11 maart 2023 - 07:00

Opinie

  • nieuwe duurzaamheid houdt ons overeind We hebben een nieuwe duurzaamheid nodig4 januari 2023 - 17:01
  • ontmenselijking 2022 het jaar van ontmenselijking11 december 2022 - 11:00
  • Een sprong in de tijd9 november 2022 - 09:16
meewind 23 02

Duurzaamnieuws wordt mede mogelijk gemaakt door:

elektrischeautolease.nl - elektrische auto leasen

energie aanbiedingen
energie vergelijken

Service

  • Gratis nieuwsbrief
  • Lid worden
  • Doneren
  • Privacy policy
  • Blog
  • Mastodon

Rubrieken

  • Nieuws
  • Inzicht
  • Opinie
  • Info

Onderwerpen

  • Energie
  • Economie
  • Klimaat
  • Voeding
  • Hormoonverstoorders
  • Kantelpunten
  • Corona

Creative Commons-Licentie

CC uitsluitend van toepassing op tekst redactie. Overige content alle rechten voorbehouden aan auteurs / producenten.

Duurzaamnieuws, nieuws over duurzaamheid

is een uitgave van stichting iNSnet.

duurzaam nieuws en duurzame informatie op mastodon
duurzaam nieuws en duurzame informatie op facebook
duurzaam nieuws en duurzame informatie op twitter
duurzaam nieuws en duurzame informatie op rss
VPRO Tegenlicht: future fashionHoe helpen cryptovaluta duurzaamheid op globaal niveau?
Scroll naar bovenzijde

AVG Toestemmingen

Bij duurzaamnieuws.nl nemen wij uw recht op privacy serieus. Wij plaatsen enkele cookies die nodig zijn om onze website optimaal te laten functioneren. Onderstaand ziet u welke verplichte en optionele toestemmingen u ons verleent om uw persoongegevens te verwerken op deze website. Als u deze toestemmingen wilt intrekken klikt u op 'Vergeet mij' onderaan deze pagina.

Privacy verklaring | Sluiten
Instellingen